Janek i jego bardzo dobre napędy do bram

Jana poznałam w internecie. Mieszkamy w różnych miastach i nie spotykamy się tak często jak byśmy chcieli. Nasza znajomość już trwa ponad rok i postanowiliśmy się w końcu spotkać.

Bardzo dobre napędy do bram będą działały

Napędy do bramJan mieszka w Gdańsku i zaprosił mnie do siebie na weekend. Zgodziłam się, ponieważ kocham morze i nie mogę doczekać się już spaceru po plaży. Postanowiłam, że pojadę do niego samochodem. Miałam sporo rzeczy do zabrania i nie chciałam się tłuc z tym wszystkim pociągiem. Jan powiedział, że mieszka na zamkniętym osiedlu i potrzebne są piloty do bram, żeby wjechać na parking podziemny, dlatego umówiliśmy się, że zadzwonię do niego jak będę dojeżdżała. Podróż zaczęła się kiepsko, nie mogłam wyjechać z parkingu, ponieważ nie działała automatyka do bram i miałam opóźnienie, ale na szczęście nie jechałam pociągiem, więc się nie przejmowałam. Na miejsce dojechałam bardzo szybko, nie było tłoczno na ulicach i podróż była przyjemna. Jan już na mnie czekał przed bramą i jak mnie zauważył to wsiadł do auta, żeby się przywitać i mnie poinformować, że musimy zostawić auto u jego przyjaciela, ponieważ u niego wymieniają napędy do bram przesuwnych i lepiej będzie jak na razie tam nie będę wjeżdżała. Przyjaciel mieszkał kilka ulic dalej i z powrotem do Janka nie było problemu. Samochód zostawiłam na parkingu i przyjaciel Jana powiedział, że ma dwa piloty do bram, więc jeden nam zostawi, żebyśmy mogli bez problemu odebrać auto. Miałam zostać na kilka dni i chciałam następnego dnia przestawić samochód, żeby mieć go na oku. Okazało się jednak, że siłowniki do bram nie są jeszcze gotowe i czas oczekiwania się wydłuży. Właściciel mówił Janowi, że zamówili już napędy do bram przesuwnych ale muszą poczekać, bo na razie w hurtowni są braki i jak do jutra ich nie będzie to poszukają gdzie indziej, albo zastosują bardzo dobre napędy do bram skrzydłowych, bo one też powinny działać.

Jan nic nie powiedział, bo się na tym nie zna. Pożegnaliśmy się i postanowiliśmy poczekać. Pobyt u Jana mimo początkowych trudności był bardzo udany.