Laptopy używane w mojej pracy

Od niedawna pracuję w firmie zajmującej się reklamą internetową. To ciekawa i twórcza praca, która bardzo mnie satysfakcjonuje. Sama firma ma niewielu pracowników, ale jej dynamiczny rozwój sprawia, że wkrótce będzie ich o wiele więcej.

Duże zapotrzebowanie na laptopy używane

tanie laptopy używane dla firmW naszym zespole jest dziewięć dziewcząt i każda z nas ma swój laptop. Gdyby miał przyjść nowy pracownik, nie miałby na czym pracować, bo firma więcej nie posiada, a wiadomo iż marketing internetowy, to ciągła praca przy komputerze. Nabór pracowników będzie się rozpoczynał na wiosnę, a już dziś firma się szykuje na ich przybycie. Najważniejszą kwestią to są właśnie wspomniane laptopy oraz miejsca. Szef mówił, że z miejscem nie będzie problemu, ponieważ ma jeszcze jedno biuro do dyspozycji. Jeżeli zaś chodzi o sprzęt dla pracowników, to słyszałam, że będą kupowane tanie laptopy używane dla firm. Od razu pomyślałam o tym, że firma oszczędza na pracownikach. Jednak nic bardziej mylnego! Firma oszczędza tylko na kosztach związanych z zakupem sprzętu, aby pracownik mógł dostać większą wypłatę. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że tanie laptopy używane dla firm, to najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji. Tak naprawdę nie potrzebujemy nowego sprzętu do pisania artykułów, a laptopy poleasingowe przecież są w bardzo dobrym stanie technicznym i dodatkowo są jeszcze na gwarancji. No cóż muszę przyznać, że to dobry pomysł. Mam nadzieję tylko, że szef kupi jakieś zapasowe, boi co się stanie jak się jakiś popsuje? Wówczas praca będzie niemożliwa.

Mam nadzieję, że firma się bardzo dobrze rozwinie, bo muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się tutaj pracuje. Lubie pisać artykuły na moim laptopie i chcę tutaj zostać jak najdłużej. Chciałabym, aby nowym pracownikom również spodobała się taka praca.