Szkolenie BHP rezerwuje się z wyprzedzeniem

 

Wielu pracodawców obudziło się właśnie z ręką w nocniku. Z czym jest w tym przypadku problem? Niestety nie każdą usługę można załatwić tak, jak kupuje się bułki w markecie. Czasem trzeba się niestety albo nagimnastykować, albo zwyczajnie zarezerwować coś z wyprzedzeniem.

W Warszawie ciężko jest teraz o szkolenie BHP

szkolenia BHP w WarszawieSkąd wynika tego typu sytuacja? Okazuje się, że gdy w trakcie zimy było cicho i spokojnie, mało kto myślał o tym, by przeprowadzać szkolenia BHP. Teraz, gdy zrobiło się nieco cieplej i wszyscy budowlańcy na nowo ruszyli do pracy, na gwałt zaczęły być potrzebne szkolenia BHP w Warszawie. Na to jest już niestety za późno. Większość terminów od jakiegoś już czasu jest zajęta i niestety nic tego nie zmieni. Jeśli ktoś koniecznie potrzebuje w tym momencie szkolenia, to albo jest zmuszony czekać aż ktoś odwoła swój termin, co zdarza się raczej rzadko, lub proponować bardzo wysokie stawki za przeprowadzenie dodatkowego szkolenia. Odbywa się ono wówczas w dzień roboczy albo w bardzo późnych, albo bardzo wczesnych godzinach, tudzież w soboty lub niedziele. Ciężko jest w tej sytuacji znaleźć jakiekolwiek logiczne wyjaśnienie dla takiej sytuacji. W ogromnej większości przypadków jedyne co wówczas pozostaje to albo czekać, albo wyjeżdżać całą ekipą do innych miast na szkolenia. Oba rozwiązania niosą za sobą koszty, ale niestety muszą one zostać poniesione, ponieważ bez szkolenia BHP ciężko jest zacząć cokolwiek budować. Nawet jeśli pracownicy znają zasady bezpieczeństwa, muszą one zostać powtórzone i przypomniane – ostrożności nigdy nie jest za wiele.

Wcześniejsza rezerwacja usług czy produktów nie jest niczym niecodziennym, i powinna być wykonywana często w świecie biznesu. Przeświadczenie, że wszystko da się jakoś załatwić na ostatni moment może być przyczyną wielu niepowodzeń i frustracji w przyszłości.