Wstawiam u klienta nowoczesny kominek do salonu

Szef wysłał mnie do klienta na remont mieszkania. To było małe zlecenie i wystarczyła jedna osoba. Reszta ekipa pracowała przy innych remontach. Chętnie przyjąłem to zadanie bo lubię sam pracować a można zarobić przy tym dużo więcej.

Po remoncie salon z nowoczesnym kominkiem wygląda lepiej

nowoczesne kominki do salonuGdy zjawiłem się u klienta to dokładnie wyjaśnił mi jakie są jego oczekiwania względem remontu. Interesowały go także jakieś nowoczesne kominki do salonu i pytał czy mógłbym mu coś polecić. Współpracujemy z jednym producentem co ma takie kominki i klienci zawsze byli zadowoleni. Dałem gościowi namiary i zadzwonił do tego producenta. Zapytał, czy jak się zdecyduje to mu taki kominek zamontuję. Ja tam mogę to robić i dla mnie żaden problem. Znam się na tym i nie raz montowałem nowoczesne kominki do salonu. Klient jeszcze tego samego dnia jak wrócił do domu to poinformował mnie, że zamówił sobie kominek i zapytał czy mogę zamontować. Co prawda w umowie nie było tego, ale za niewielką dopłatą mogę to zrobić. Kiedy remont już wykonałem w pozostałych pomieszczeniach to akurat kurier dostarczył ten kominek. Było wszystko co niezbędne i mogłem się zabrać do pracy. Facet musiał mieć tutaj piec kiedyś bo jest całkiem niezły komin, który nadaje się do wykorzystania. Dobrze, bo będzie dzięki temu dużo mniej pracy. W dwa dni skończyłem montować ten kominek i sam zauważyłem, że teraz salon to wygląda o niebo lepiej. Jest pięknie i nowocześnie a to chodziło naszemu zleceniodawcy. Podziękował mi za pracę i dostałem kasę.

Szef to od razu jak wrócił mi zakomunikował, że dzwonił do niego nasz zleceniodawca, by pochwalić moją pracę. Ja to jestem dobrym fachowcem i fuszerki nie robię. Od szefa dostałem większą premię w tym miesiąc za dobrze wykonaną robotę.