Firma zaopatrująca warszawskie serwisy chłodnicze

Żadna praca nie jest łatwa. Czasem problemy są prostsze, czasem trudniejsze, niemniej nie znajdziemy nigdzie pracy, która będzie lekka, prosta i przyjemna. Nawet osoby które prowadzą własną działalność gospodarczą dobrze o tym fakcie wiedzą.

Ja zaopatruję warszawskie serwisy chłodnicze w różne sprzęty

warszawski serwis chłodniczyPoczątkowo nie wiedziałem co chcę w życiu robić. Długo się zastanawiałem i chodziłem od pracy do pracy szukając czegoś, co mi się spodoba. Nie mogłem znaleźć jednak niczego, co spełniałoby moje oczekiwania. Czasem miałem za mało płacone, czasem praca była zbyt męcząca. Udało mi się jednak znaleźć złoty środek gdy zacząłem pracować sam dla siebie. Pomysł wpadł mi w momencie, gdy po raz pierwszy odwiedziłem pewien warszawski serwis chłodniczy, w którym sprzedawca akurat rozmawiał przez telefon z dostawcą. Powiedział do mnie później poirytowanym tonem, że gdyby ktokolwiek przedstawił mu podobną ofertę, ale był bardziej terminowy, zgodziłby się bez wahania. Trzy tygodnie później przedstawiłem mu ofertę, którą zainteresowany przyjął. Był to pierwszy warszawski serwis chłodniczy, który stał się moim klientem. Generalnie nie miałem problemów z tym, by wykonywać swoją pracę. Miała ona wiele zalet – gdy sam potrzebowałem skorzystać z usług serwisu, byłem traktowany priorytetowo. Wszystko co zarobiłem dzięki współpracy z ludźmi naprawiającymi systemy chłodnicze szło do mojej kieszeni, nie do kieszeni kilku kierowników i nadzorców. Ta sytuacja bardzo mi się podobała i chciałem utrzymać ją jak najdłużej. Na szczęście mi się to udało.

Do dziś prowadzę swoją działalność gospodarczą, która pozwala mi na realizowanie się na wielu płaszczyznach. Jako jednocześnie przedsiębiorca, negocjator i kierowca mam pewność co do tego, że następny dzień na pewno nie będzie dla mnie nudny.