Atrakcje w Kudowie Zdroju

Tegoroczne wakacje będą wyjątkowe. Od kilku miesięcy planuję ten wyjazd. Bardzo się cieszę na dwa tygodnie beztroski i radości. To będzie pierwszy urlop od bardzo dawna. Kilka lat nigdzie nie wyjeżdżaliśmy z różnych przyczyn. A to nie było z kim zostawić psa, a to dzieci nas potrzebowały. Teraz będzie inaczej…

Wycieczka do Kudowy Zdroju

kudowa zdrójMoże to śmieszne, ale nigdy nie byłam w górach. Zawsze morze było bliższe memu sercu. Wybrałam południe kraju, tak dla przekory i sprawdzenia, czy będzie mi się podobało. W głębi serca czuję, że będziemy zadowoleni. Naszym celem jest urokliwa Kudowa Zdrój. To piękna miejscowość, w której mama nadzieję spędzić cudowne dwa tygodnie. Zarezerwowałam już pokój w pięknym hotelu. pieniędzmi się nie przejmuję. Jak szaleć to szaleć! Raz w życiu się należy. Kupiłam nawet przewodnik turystyczny, żeby wiedzieć na jakie atrakcje zwrócić uwagę. W razie problemów skorzystamy z usług przewodnika. Na pewno chcemy zobaczyć Pijalnię Wód Leczniczych – tyle o niej słyszałam! Dzieci już proszą o przywiezienie kilku butelek. Na mojej liście punktów do zwiedzenia jest Kaplica Czaszek oraz Muzeum Zabawek. Te miejsca kojarzę tylko z telewizji, a teraz będę tam naprawdę! Jestem podekscytowana niczym małe dziecko. Podobno Góry Stołowe są piękne i co najważniejsze – przyjazne dla niewprawionych turystów. Chyba nie muszę dodawać, że to coś dla mnie? Nigdy nie byłam wielbicielką sportów wyczynowych. Taka wędrówka po niskich górach w zupełności starczy. Myślę, że to dobra alternatywa dla wymagających górskich tras.

Jestem podekscytowana niczym male dziecko. Czeka nas mnóstwo atrakcji! to będą wspaniałe dwa tygodnie. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i będzie można oddawać się długim spacerom. Jednak nawet w przeciwnym razie będziemy zadowoleni. liczy się sam fakt, że w końcu wybywamy w góry!