Przygoda z usługami pogrzebowymi w Krakowie

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad zmienieniem swojej dotychczasowej pracy. Tak na prawdę cały czas byłem kierowcą i mieszkałem po za domem. W pewnym momencie postanowiłem to zmienić i zacząłem szukać trochę lepszej pracy.

Pracowałem w usługach pogrzebowych 

usługi pogrzebowe krakówW końcu natchnąłem się na ogłoszenie pewnego zakładu pogrzebowego. Na początku byłem niechętny. Jednak zachęcała mnie możliwość rozwoju, liczne dodatki oraz oferowane szkolenia. Pamiętam, że spisałem się na dniu próbnym i zostałem przyjęty. Moja praca czasami była bardzo ciężka. Jednak miła atmosfera oraz chęć pomocy innym wszystko rekompensowały. Z czasem nasze usługi pogrzebowe Kraków były coraz bardziej popularne i mieliśmy o wiele więcej chętnych niż na samym początku. Byłem z tego bardzo zadowolony, ponieważ wiedziałem, że to co robimy ma jakiś sens i możemy poszerzać swoje horyzonty. Już po roku otworzyliśmy drugi punkt w okolicach Krakowa. Tam miałem o wiele więcej pracy. Na szczęście to wiązało się z większym wynagrodzeniem. Wkrótce zostałem specjalistą od spraw reklamy w naszym zakładzie i zajmowałem się promowaniem placówek. To nie było łatwe, ponieważ zakład pogrzebowy jest specyficznym miejscem i reklama musi być nie zwykle taktowna. Na szczęście moje doświadczenie umożliwiło mi efektywne działanie i mogłem robić to co na prawdę lubię. Także starałem się aby firma dawała coraz bardziej profesjonalne usługi. Zależało nam na wysoce wyspecjalizowanym personelu. To była nasza wizytówka i chcieliśmy aby wszystko było tak jak należy.

Trzeba również pamiętać, że reputację można było szybko stracić. Każdy nas obserwował i byliśmy w centrum uwagi. Taka pozycja jest dosyć widoczna i trzeba było cały czas starać się pracować na najwyższych obrotach. Na szczęście miałem do tego pełen zapał.