Brat jest zadowolony z serwisu samochodowego

Mój brat ma problemy z autem. Jak wracał do domu z pracy to na ulicy leżał jakiś kamień. Brat myślał, że uda mu się go ominąć ale jednak tak się nie stało. Pomimo tego, że zwolnił i jechał minimalną prędkością to kamień zahaczył o podwozie.

Poleciłam bratu serwis samochodowy

polecany serwis samochodowy w WarszawiePonieważ to jest pierwszy samochód brata i nigdy nie miał żadnego problemu z nim to nie wiedział do jakiego warsztatu ma podjechać kiedy włączyła mu się kontrolka oleju. Zadzwonił do mnie i poprosił mnie o pomoc. Poleciłam bratu serwis, z którego sama chętnie korzystam. Serwis samochodowy znajduje się blisko mojego miejsca zatrudnienia. Pracownicy bardzo rzetelnie wykonują swoja pracę. Zawsze była zadowolona z auta kiedy go odbierałam po jakiejkolwiek usterce. Koszty, z którymi trzeba się liczyć są przystępne więc brat skorzystał z mojej rady. Okazało się, ż4e przez kamień uszkodził sobie misę olejowa i w drodze wyleciał mu cały olej.Auto będzie musiał zostawić i jak mechanicy go naprawia to dostanie telefon. Pracownik z serwisu zaproponował bratu auto zastępcze, którym będzie mógł jeździć do pracy w trakcie trwania naprawy. Polecany serwis samochodowy w Warszawie zrobił na bratu dobre wrażenie. Pracownicy by;li dla niego bardzo mili. Brat rozmawiał z osobą, która będzie naprawiała jego samochód i pracownik ten ma spore doświadczenie w branży więc brat jest spokojny o auto. Przy zostawianiu auta wstępnie poznał koszty, z którymi musi się liczyć. Mogą jeszcze się one zmienić ale będzie na bieżąco informowany przez pracowników serwisu.

Po czterech dniach brat dostał telefon od pracownika, że jego aut zostało naprawione i może je dzisiaj odebrać. Od razu po pracy brat podjechał po swój samochód, który był w środku sprzątnięty i umyty. Brat nie zapłacił sporo a ma gwarancję na wszystkie wymienione części.