Niesamowite kolory szkieł kontaktowych

 

Lubie wyróżniać się z tłumu, a co za tym idzie preferuję oryginalny styl zarówno ubrań, jak i dodatków. Szczególnie lubuję się w takich akcesoriach, jak pieszczochy, piercing, gotycka biżuteria. Ostatnio jednak moją uwagę przykuł nowa rzecz wspaniale podkreślająca charakter kreacji, oraz osobowość.

Wspaniałe zalety szkieł kontaktowych

szkła kontaktowePosiadam dosyć sporą wadę wzroku przez co zmuszona jestem nosić okulary. Z jednej strony było to dla mnie zaletą, bowiem w dzisiejszych czasach wybór oprawek jest tak różnorodny, a ich wzornictwo ciekawe, że już same okulary potrafiły nadać twarzy nowego wyrazu. Sytuacja ulegała zmianie w momencie, kiedy chciałam zaprezentować na sobie mocny makijaż. Często znikał on za ramą oprawy, jakby zupełnie niewidoczny, bądź jego efekt nie był aż tak spektakularny jak w przypadku nie noszenia okularów. Zbliżał się koncert mojego ulubionego zespołu wobec czego chciałam sobie kupić jednodniowe szkła kontaktowe na tę okazję, aby nie zniszczyć okularów. Jakież było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam, jak niesamowite soczewki można zakupić w sieci! Nie tylko kolorowe, które zmieniają bądź podkreślają nasz naturalny kolor oka, ale również pełne różnorodnych wzorów. Począwszy od różowych oraz innych oryginalnych kolorów, poprzez bardziej mroczne, jak całkowicie czarne, białe bądź nawet czerwone, a skończywszy na takich, które posiadają wzory np: w pajęczynę, panterkę, czy nawet w motyw Hello Kitty. Dodatkowo niektóre z nich dzięki temu, że kolorowa „tęczówka” na soczewkach była większa, dawały efekt optycznego powiększenia oka, oraz sprawiały, iż wygląd oczu przypominał te u lalki. Wiedziałam, że to dokładnie to, czego potrzebuję i zakupiłam kilka par z różnorakich serii.

Soczewki to nie tylko jednak kolory i wzory. Soczewki zapewniają lepszą jakość widzenia, nie tylko poprzez zminimalizowanie zniekształceń, które często powstają w przypadku noszenia okularów, ale przede wszystkim poprawiają widzenie peryferyjne dzięki czemu można się poczuć całkowicie wolnym od wady wzroku!