Korzystam z wygodnej taśmy pakowej

Pracuję w dziale dystrybucji. Zajmuję się również serwisem i sprawdzam odesłany przez klientów sprzęt, który albo sam naprawiam jak potrafię albo zlecam fachowcom. Odsyłam też naprawione towary z powrotem do klienta. Lubię swoją pracę, bo się rozwijam w niej.

Zawsze korzystam z tej samej wygodnej taśmy pakowej

wygodne taśmy pakoweU nas w firmie kierownik kupuje tylko wygodne taśmy pakowe, ponieważ to rozwiązanie u nas w dziale dystrybucji sprawdza się najlepiej. Nawet chłopaki na magazynie jak przygotowują wysyłkę to z nich korzystają. Sami przyznali, że dzięki temu pakowanie idzie im o wiele sprawniej. Ja to tylko stosuję te wygodne taśmy pakowe i mimo, iż na magazynie jest karton innych to nikt ich nie używa. Czasami jak ktoś z innego działu potrzebuje taśmy to bierze te z kartonu. Wszystkie wygodne taśmy pakowe zamawiamy od jednego producenta. Sprawdza się on od samego początku i chcemy z nim współpracować. Ostatnio zauważyłem, że jak pakowałem klientowi sprzęt do zwrotu to nie było taśmy. Poszedłem do chłopaków na magazyn pożyczyć, ale oni mieli tylko jedną sztukę, którą się dzielili. Od razu pobiegłem do kierownika, aby złożył zamówienie, bo ze zwykłą taśmą, to będziemy dwa razy wszystko dłużej robić. Z producentem jest o tyle wygodnie, że mieści się kilka ulic dalej. Dzięki temu jak dziś zamówimy wygodne taśmy pakowe od niego to tego samego dnia jest realizowana dostawa. Uznałem, że zaczekam z pakowaniem aż przyjedzie kierowca z taśmami. Teraz spróbuję naprawić inny sprzęt, który odesłał nam wczoraj klient.

Taśmy oczywiście przyjechały po godzinie. Tak się do nich przyzwyczaiłem, że nie wyobrażam sobie stosować innych. Mimo iż mamy zapas to jakoś nikt z nas nie garnie się do tego, żeby ich użyć. Do wygody można się łatwo przyzwyczaić.