Mam w biurze dobry telefon przewodowy

Kiedy awansowałem na kierownika to musiałem jeszcze przejść szkolenia, które przygotowały mnie do pełnienia obowiązków na tym stanowisku. Najbardziej jednak ucieszyłem się z własnego biura, które całe jest tylko i wyłącznie dla mnie.

Często korzystam z telefonu przewodowego

telefony przewodowe do biuraBiuro mogłem sobie zupełnie samodzielnie urządzić. Miałem dać tylko informację jakie meble i sprzęt mają zostać sprowadzone. Wybrałem wszystko w nowoczesnym stylu i zabrałem się za przeglądanie telefonów. Jako kierownik muszę mieć przecież to urządzenie. Przeglądałem telefony przewodowe do biura, ponieważ miały mnóstwo dodatkowych funkcji a zwykły telefon komórkowy nie wystarczał. Zresztą jest to mój prywatny numer, którego większość w pracy nie zna. Znalazłem fajne telefony przewodowe do biura i wybrałem taki, który miał najwięcej funkcji. Kiedy przyszedł do firmy to od razu go podłączyłem. Nawet nie spodziewałem się jak praktyczne jest to urządzenie. Cały czas z niego korzystam i nawet mogę prowadzić konferencje. Takiego telefonu właśnie potrzebowałem. Praca w biurze była mniej stresująca niż na poprzednim stanowisku mimo, iż miałem więcej obowiązków i oczywiście odpowiedzialność była większa. Radzę sobie świetnie i mam wsparcie w prezesie, który prowadzi mnie w sprawach, z którymi nie miałem wcześniej do czynienia. Pierwsza wypłata była dla mnie zaskoczeniem. Wiedziałem, że będę zarabiał, ale nie sądziłem, że różnica będzie aż tak duża. Dowiedziałem się, że dostaję dodatkowe pieniądze za wykonane plany sprzedażowe w firmie. 

Prezesowi spodobał się mój telefon i zamówił dla siebie taki sam model. Przyznał, że jest to dość praktyczne rozwiązanie i dobrze mu się rozmawia. Współpraca układa się dobrze i nawet mam dostać jakieś dodatkowe pieniądze na święta.