Robię listę najlepszych dentystów z Torunia

Na prośbę właściciela instytutu mam zająć się sporządzeniem listy najlepszych stomatologów w naszym mieście. To jest kolejne zlecenie od tego człowieka i z poprzednim całkiem nieźle sobie poradziłem. Teraz również będę się starał ze wszystkich sił.

Na liście znalazło się wielu najlepszych dentystów

najlepszy dentysta w ToruniuNa konkursie ma zostać wyłoniony najlepszy dentysta w Toruniu i dlatego dostałem takie zadanie. Prawdopodobnie będzie zorganizowany konkurs a wygrany dostanie staż za granicą. U nas to jest nie jeden najlepszy dentysta w Toruniu, który ma dobrą opinię i wiem, że stworzenie takiej listy nie będzie problemem. Na pewno znajdzie się tam dość dużo nazwisk. Dokończyłem wszystkie bieżące sprawy, które miałem do zrobienia i zabrałem się do działania. Na szczęście mam pewne źródła, z których mogę pozyskać bardzo rzetelne informacje. Naturalnie opinie pacjentów będą odgrywały również bardzo ważną rolę. Lista ma się składać maksymalnie z trzydziestu osób. Ten najlepszy dentysta w Toruniu, który wygra będzie miał na prawdę niesamowitą nagrodę. Ciekawe czy zleceniodawca ma już plan na konkurs, ponieważ nasza firma się w tym specjalizuje i możemy mu podesłać mnóstwo ciekawych pomysłów. Przy kolejnym spotkaniu go o to na pewno zapytam. Listę tworzyłem przez prawie miesiąc. Musiały to być bardzo rzetelne informacje i nie mogłem sobie pozwolić na żaden błąd. Po zakończeniu skontaktowałem się z tym człowiekiem i umówiłem na spotkanie. Był zadowolony z mojej pracy i zapytałem przy okazji jak będzie wyglądał konkurs.

Okazało się, że wygrał dentysta, do którego sam chodzę. Nie zdziwiło mnie to, ponieważ jest on bardzo profesjonalnym specjalistom i jest w stanie sobie poradzić z dosłownie każdym przypadkiem. Cieszę się, że to właśnie jemu się udało.