Znajduję na magazynie taśmę gumową

Kiedy nasza firma zakupiła nowy budynek z magazynem to od razu wiedziałem, że będę miał sporo pracy. Magazyn należy oczyścić i wyrzucić niepotrzebne rzeczy, których nie chciał zabrać poprzedni właściciel. Na pewno będę pracował w weekend.

Znalazłem taśmę gumową wysokiej jakości

wysokiej jakości taśma gumowaNa magazyn zostało wysłanych pięciu pracowników. Jest to dość spory metraż i sam bym go sprzątał chyba przez tydzień. Podzieliliśmy się obowiązkami i każdy zabrał się do pracy. Ja sprzątałem regały magazynowe, na których stały jakieś kartony. W jednym z nich była wysokiej jakości taśma gumowa, której było chyba pięć kartonów. Co ciekawe, była to nowa i nieużywana jeszcze wysokiej jakości taśma gumowa i szkoda było się jej pozbywać. Postanowiłem zadzwonić do kierownika i zapytać co z tym zrobić. Wiem, że w naszej firmie na pewno się ona przyda. Kierownik był zachwycony moim znaleziskiem i zalecił mi zachowanie wszystkich kartonów, w których znajduje się ta wysokiej jakości taśma gumowa. Tak też zrobiłem. Zdjąłem kartony i umieściłem je w biurze, które już w pierwszej kolejności zostało posprzątane. Tego dnia kierownik się u nas pojawił, by zobaczyć jak sobie radzimy. Zajrzał do kartonów i przyznał, że dziwi się, iż poprzedni właściciel je zostawił. Na umowie mamy zapis, że wszystkie pozostawione rzeczy stają się własnością naszej firmy. Kierownik zabrał wszystkie kartony, w których była wysokiej jakości taśma gumowa i pojechał do starej siedziby firmy. To będzie niezła niespodzianka dla prezesa i na pewno się ucieszy.

W dwa dni wysprzątaliśmy cały magazyn i już można się tam wprowadzać. Jeszcze czeka nas wnoszenie naszego sprzętu, ale przy tym będą pomagali wszyscy pracownicy. Teraz pójdzie dużo szybciej i będzie o wiele łatwiej niż przy sprzątaniu.