Wypożyczalnie na Śląsku – który samochód polecam?

 

Jestem hobbystą, profesjonalistą i do tego mam też całkiem lekkie pióro. Gdzie to wykorzystuję? Na własnym blogu. Po godzinach piszę co czuję, a te odczucia związane są zawsze z jazdą samochodem. Jak wielu z Was słyszy techniczny bełkot, gdy chce coś kupić? A jak wielu chciałoby po prostu wiedzieć, że to jest dobre, to wygodne, a to mi przeszkadzało?

Samochody: z jakiej śląskiej wypożyczalni skorzystać?

śląska wypożyczalnia samochodówTo robię. Idę do wypożyczalni samochodów, biorę auto, za każdym razem inne i daję mu cały dzień. Potem opisuję to. Opisuję również wypożyczalnie, to też Was interesuje. Czy wypożyczalnia ma duży wybór aut? Na stronie internetowej na pewno, ale jak jest w rzeczywistości? W jakim stanie auta wydaje i czy nie robi problemów przy zwrotach? A czy to polecane auto było naprawdę OK? Co zrobić by trafić w te same miejsca wypożyczenia i na te same auta co ja? Wpisz w wyszukiwarce: śląska wypożyczalnia samochodów, a na moim blogu znajdziesz opinie o nich. Na pewno o większości. Nie jest przecież tak łatwo przejechać się każdym modelem samochodu. W tygodniu przygotowuję się technicznie, czytam opisy – potem idę do wypożyczalni i uzgadniam warunki – te faktyczne, a nie te oficjalne i to je otrzymujecie zazwyczaj w moich opiniach. Potem biorę auto i jadę. Gdy odstawiam je, wystawiam opinię samochodowi i wypożyczalni. I tak jak samochód trzeba przyjąć jakim jest i nie da się go zmienić, jedynie zastąpić – tak wypożyczalnie są różne, a ja polecam te pewne. Opisałem tam setki modeli, a tysiące są jeszcze przede mną. Wszystkie wypożyczalnie znały moje intencje.

Uwielbiam tę pracę, choć pracę nie można nazywać tego co robię. Nie mam za to wypłaty, jedynie Waszą sympatię i satysfakcję ze spełnienia. Pytacie co robię na co dzień: zarabiam na wypożyczanie aut, oczywiście.