Montaż paneli ściennych 3D

Panele ścienne 3D to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Dzięki min można przełamać klasyczny wygląd swojego mieszkania czy domu. Są to panele dekoracyjne, które nadadzą niepowtarzalnego wyglądu każdemu wnętrzu.

Nowoczesne panele ścienne 3D

panele 3d cenaTrójkolorowe panele to alternatywa dla kolorowych ścian, płytek imitujących cegłę czy zwykłych. Jest to kolekcja paneli gipsowych dedykowana dla osób, które cenią sobie ciekawe formy. Obecnie na rynku dostępnych jest piętnaście wzorów, którymi można zabudować ścianę, kominek oraz fragmenty, tworząc niepowtarzalny wystrój. Ich montaż jest bardzo łatwy, ponieważ są one montowane tak samo jak płytki, które przytwierdza się do ściany. Zanim jednak zaczniemy należy dokładnie oczyścić i zagruntować ścianę. Jeśli zachodzi taka potrzeba montaż zaczyna się od zamontowania listwy startowej. Po tym można już przystąpić do montażu paneli. Pomiędzy poszczególnymi panelami należy zachować odległość 2-4mm. Panele mocowane przy pomocy kleju ustabilizują się dopiero następnego dnia i dopiero wtedy można wyciągnąć przekładki. Następnie wypełnia się szczeliny gładzią gipsową a miejsca łączeń przeciera się papierem ściernym. Etapem końcowym jest pomalowanie ich na wybrany kolor. Panele 3d cena można zakupić w sklepie stacjonarnym oraz w sklepach internetowych. Dzięki temu mamy możliwość porównania cen wybranych przez nas modeli i wybór najtańszej oferty. To pozwoli nam zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Jeśli chcemy zmienić wygląd swojego mieszkania lub domu możemy to zrobić dzięki panelom dekoracyjnym. Na rynku dostępnych jest wiele modeli. Panele są koloru białego, ale można je pomalować na dowolny kolor. Dzięki temu możemy w łatwy sposób zmienić wystrój swojej sypialni malując panele na inny kolor.