Bluzy robocze przydatne w pracy magazyniera.

Pracuje w firmie, zajmującej się dystrybucją odzieży dla pracowników hal produkcyjnych oraz ogólnie odzieży ochronnej. Moja praca polega na przyjmowaniu zamówień oraz dopilnowaniu dostarczenia odzieży dla naszych klientów. 

Wyprawa do magazynu z bluzami roboczymi 

bluzy roboczePewnego dnia dostałam zlecenie na wysyłkę 10 kompletów odzieży ale głównie klientowi chodziło o bluzy robocze , ponieważ była późna jesień. Przygotowałam zlecenie do naszego magazynu, dostałam odpowiedź o przygotowaniu zamówienia w ciągu dwóch dni roboczych. Skontaktowałam się z klientem, poinformowałam o terminie realizacji. Po 2 dniach gdy zamówienie było gotowe do realizacji , okazało się że w pracy w powodu choroby  nie ma osoby odpowiedzialnej za transport. Jako że firma klienta znajdowała się blisko naszej firmy, postawiłam sama dostarczyć towar klientowi. Załadowałam do służbowego samochodu ubrania i pojechałam do firmy klienta. Podjechałam pod magazyn gdzie była otwarta brama, wpuścił mnie magazynier, przedstawiłam się, mówił że dobrze że przyjechałam ponieważ na magazynie nie mają długich bluz roboczych, a w tym okresie na magazynie jest zimno , gdzie jest prawie ciągle otwarta brama. Przekazałam w kadrach ubrania, rozmawiałam z samym prezesem, porozmawialiśmy o warunkach dalszej współpracy. Rozmowa przebiegła bardzo mile. Wychodząc również przez magazyn napotkałam się na moją dawna koleżankę ze szkoły, Okazało się, że pracuje ona w magazynie. Porozmawiałyśmy o dawnych czasach oraz czym zajmujemy się w obecnej pracy. Zauważyłam że ma już ubraną bluzę roboczą , mówiła że jest na magazynie bardzo chłodno. Brama jest otwarta praktycznie cały czas, bo są przyjmowane dostawy. 

To był bardzo udany dzień, cieszę się że moja praca jest przydatna, że mogę dostarczyć niezbędnej odzieży do pracy. Lubię moją pracę, daje mi mnóstwo satysfakcji, lubię kontakt z klientami.