Montuję dużo okien aluminiowych

W naszej firmie początkowo byłem handlowcem, ale nie do końca pasowała mi ta praca. Wolałem mieć jakieś zajęcie fizyczne, ponieważ sprzedaż przez telefon mi jakoś nie pasowała. Kiedy nadarzyła się okazja to pogadałem o tym z kierownikiem.

Ze wszystkimi oknami zawsze sobie świetnie radzę

okna aluminiowe bydgoszczW naszej firmie sprzedawane są okna aluminiowe bydgoszcz, które oferujemy w dość atrakcyjnej cenie. Sprzedaż była prosta, ale mnie jednak nudziła. Zaoferowałem kierownikowi, że mógłbym zająć się montażem tych okien, ponieważ Rysiek za moment idzie na emeryturę i potrzebne będzie zastępstwo. Kierownik zaskoczył się, że chcę montować okna aluminiowe bydgoszcz a nie siedzieć przy biurku, ale uznał, że się nad tym zastanowi. Długo to nie trwało, bo już w następnym tygodniu Rysiek wdrażał mnie w swoje obowiązki. Sam montowałem nasze okna aluminiowe bydgoszcz a on obserwował wszystko i dawał mi ewentualne wskazówki. Po jakimś czasie mogłem już pracować samodzielnie. Wiem, że dzięki wdrożeniu przez Ryśka poradzę sobie ze wszystkimi oknami i nic nie stanowi dla mnie problemu. W końcu nadszedł dzień, w którym musiałem sam pojechać z oknami do klienta. Nie obawiałem się, ponieważ Rysiek doskonale mnie przygotował do wszystkiego. Poradziłem sobie świetnie i kierownik uznał, że jestem najlepszym kandydatem na to stanowisko. Przyznał też, że dobrze zrobiłem zgłaszając się na ochotnika. Od tamtego czasu zamontowałem już setki okien i radzę sobie na prawdę doskonale ze wszystkim. Ta praca mi bardzo odpowiada.

Na obecnym stanowisku pracuję już kolejny rok i nie zamierzam nic zmieniać. Praca mi zdecydowanie odpowiada i cieszę się, że dostałem taką szansę. Sprawdzam się co zostało zauważone przez kierownika, ponieważ dał mi podwyżkę a o to u nas nie łatwo.