Wrocławska firma szukała pracowników do księgowości

Czas studiów był dla mnie okresem w którym na prawdę sporo się nauczyłem. Tam miałem bardzo dużo nauki. Oczywiście nie zawsze udawało mi się zaliczyć przedmiot w danym terminie. Dwa razy zdarzyła mi się sesja poprawkowa i musiałem sobie jakoś z tym poradzić.

Zostałem księgowym w wielkiej firmie 

pełna księgowość wrocławNa szczęście gdy odebrałem dyplom miałem już spore kompetencje. To otwierało przede mną na prawdę ciekawe perspektywy i zastanawiałem się jak je wykorzystać. Na szczęście na rynku pracy pojawiało się sporo ofert. Tam znalazłem pewną gdzie spora firma szukała księgowego. Od razu złożyłem CV i czekałem na telefon. Po tygodniu oczekiwań zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną gdzie omówiłem wszelkie warunki zatrudnienia. Podobał mi się taki charakter pracy dlatego zdecydowałem się na tą firmę. Na samym początku bardzo się stresowałem. Będąc od razu po studiach nie wiedziałem jak prawidłowo powinna funkcjonować pełna księgowość wrocław. Praktyki zawodowe, a rzeczywiste zatrudnienie w danej firmie było znacznie różne od tego czego mnie uczono. Na szczęście firma poszukująca księgowego zaoferowała mi początkowe szkolenie. Tam doświadczony człowiek z branży pokazywał mi jak to powinno prawidłowo funkcjonować. W księgowości powinno się wszystko zgadzać dlatego musiałem myśleć analitycznie i zwracać uwagę na szczegóły. To było dla mnie ważne, ponieważ chciałem jak najdłużej utrzymać się w nowej pracy. Miałem dobre perspektywy i możliwość awansu, którą chciałem odpowiednio wykorzystać. Mój wielki wysiłek zostawał wynagradzany w postaci premii.

Ona motywowała mnie do jeszcze większej i cięższej pracy. Będąc w firmie dawałem z siebie wszystko. Na szczęście doskonale wiedziałem o tym, że to przyniesie efekty. Pełna księgowość była dla mnie wielkim wyzwaniem.