Aranżacje wnętrz: Upiększanie salonu gotowymi firanami

Gdy okazało się, że dostałam w pracy awans, byłam zachwycona. Nie tylko z tego powodu, że zostałam doceniona, ale również i z tego, że teraz miałam większą zdolność kredytową i w perspektywie najbliższych miesięcy miałam się stać się właścicielką domu.

Piękna firana wcale nie musi być droga!

niedrogie gotowe firany do salonuJednak do tego czasu, miałam mieszkać jeszcze w poprzednim, mniejszym. Dla poprawy nastroju postanowiłam zmienić firanki w salonie. Ot tak, na dobry początek zmian. Niby nic ważnego – bo to tylko firany – ale postanowiłam stary dom dać na wynajem, urządzony. Dlatego też, firany, które chciałam kupić miały zostać na tam , ale chciałam też by podobały się nowemu najemcy. Nie mogłam jednak inwestować w drogi produkt, bo każdy ma inny gust i równie dobrze nowe, śliczne da mnie, mogły się komuś nie podobać. Zaczęłam więc szukać w sieci jakieś niedrogie gotowe firany do salonu. Oczywiście nie było to łatwe, bo wybór był ogromny, a każda kolejna ładniejsza od poprzedniej. Wiedziałam, że żakardowe będą jedne z najbezpieczniejszych, bo są najbardziej popularne. Ale szłam dalej i zastanawiałam się nad tym jak wybiorę firany do nowego domu, jeśli mam trudność wybrać firany dla kogoś! Widziałam przepiękne hafty i woale, ale zdrowy rozsądek wołał by nie inwestować w coś czego ze sobą nie zabiorę. Musiałam wybrać coś niedrogiego i niezobowiązującego. Najprostsze klasyczne firany, które ocieplą wnętrze salonu. Najlepiej długie, bo takie były moje poprzednie i świetnie wyglądały. Jednak musiałam przyznać, że poszarzały i należała im się emerytura.

Oczywiście znalazłam to czego szukałam do domu na wynajem i znalazłam też drugie niedrogie dla mojej mamy… Były tak kuszące, że nie mogłam się oprzeć i kupiłam jej w prezencie. Jest kobietą jak ja i docenia małe i dużo piękno wokół siebie.