Targi zostały zdominowane przez baseny ogrodowe

W ubiegły weekend odbyły się już trzecie z rzędu targi ogrodnicze. Było to rekordowe wydarzenie jak do tej pory, zarówno ze względu na ilość uczestników, jak i na ilość gości. Na wystawach mieliśmy możliwość obejrzenia najnowszych trendów w ogrodnictwie, zainspirowania się aranżacjami meblarskimi czy też rozwiązaniami oświetleniowymi. Kilka firm przykuło jednak największą uwagę prawie wszystkich. 

Inteligentny basen ogrodowy

znany producent basenów ogrodowychTegoroczne targi ogrodnicze cieszyły się największym w całej historii targów zainteresowaniem. Setki wystawców i tysiące odwiedzających zdominowały nasze miejskie hale targowe. Można było dowiedzieć się tam praktycznie wszystkiego, co w jakikolwiek sposób związane jest z zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Wyjątkowo dużym zainetersowaniem w tym roku cieszył się dział poświęcony basenom. Pewien znany producent basenów ogrodowych zaprezentował na przykład swój najnowszy produkt- basen połączony z jacuzzi, wyposażony w najnowocześniejsze techniczne rozwiązania. I tak na przykład basen ten posiada inteligentny system dostosowywanie temperatury wody do temperatury powietrza czy też system oczyszczania albo zakrywania powierzchni przezroczystą taflą ochronna w przypadku większych  opadów. Basen ten jest na razie prototypem, który do sprzedaży wejdzie dopiero za kilka miesięcy, jednak już teraz pojawiło się kilku klientów, którzy złożyli zamówienie na taki przydomowy basen. Jest to przykład na to, jak szybko uczestnicy targów mogą zdobyć klienta. 

Można powiedzieć, że tegoroczne targi ogrodnicze zdominowały basen. Może jedną z przyczyn jest termin organizacji targów. Do tej pory odbywały się one wczesną wiosną, teraz natomiast w czerwcu. Swoje trzy grodze dołożył też jeden ze znanych producentów basenów, który zachwycił wszystkich swoom nowym produktem.