Tani druk na terenie Krakowa

 

Jako początkujący pisarz miałem na prawdę wiele pomysłów. Jednak dopiero w momencie pisania zobaczyłem, że jest to bardzo ciężka sztuka. Na dodatek przelanie swoich myśli na papier w taki sposób aby zainteresowały odbiorcę jest nie zwykle ciężkie.

Chciałem tanio wydrukować książkę

druk książek krakówCzasami nad kilkoma kartkami spędzałem wiele godzin co chwilę redagując treść w inny sposób. Jednak systematyczność i wytrwała praca w końcu pozwoliła mi zakończyć swoje pierwsze dzieło. Jednak przed publikacją zdecydowałem się poprosić o opinię swoich znajomych, którzy tak jak ja kochali świat literatury. Przed znalezieniem wydawnictwa chciałem sam zadbać o treść i osobiście dokonywać wszelkich poprawek. Oczywiście musiałem odszukać drukarni, która zdecyduje się wykonać dla mnie kilka sztuk. Poszukując korzystnej oferty w końcu natchnąłem się na pewne miejsce w Krakowie. Jego właściciel był bardzo kontaktowy i można było się dogadać w różnych kwestiach. W końcu oferowany przez nich druk książek kraków zgodził się na współpracę. Była dla mnie stosunkowo korzystna i mogłem w tani sposób zdobyć kilka sztuk książki, którą napisałem. Termin wykonania pracy był dla mnie odpowiedni. Nie musiałem długo czekać, a w moje ręce szybko trafiło pierwsze wydanie. Byłem zadowolony z ich usług, ponieważ wydawały się solidne i porządnie zrobione. Drukarnia spisała się na medal, a ja wręczyłem lekturę w ręce moich znajomych. Byłem z tego powodu zadowolony i czekałem na odpowiedź.

Wiedziałem, że książkę dobrze się czyta dzięki dobrze wykonanej i wydrukowanej książce o wygodnej czcionce, która nie męczyła oczu. Ostatecznie opinie były bardzo pozytywne, a uwagi subtelne i drobne. Jednak byłem nastawiony na wszelką krytykę, ponieważ była szansa poprawienia jakości mojej pierwszej pracy.