Córka jest zadowolona z nowego tornistra

Moja córka uwielbiała chodzić do przedszkola. Kiedy poszła do pierwszej klasy to jej entuzjazm ani trochę nie opadł. Cieszyłam się, ponieważ Marysia na pewno będzie wzorową uczennicą. Pod koniec sierpnia postanowiłam zabrać ją na zakupy po przybory do szkoły.

Zakup nowego tornistra był dobrą decyzją

tornister herlitzMarysia uwielbia zakupy i zapytała czy dostanie jakiś ładny tornister. Obiecałam, że wybierzemy coś wyjątkowego tak, by na pewno była zadowolona. W sklepie w pierwszej kolejności poszłyśmy szukać tornistra, ponieważ Marysia bardzo nalegała. W ofercie był dostępny tornister herlitz, który od razu wpadł mi w oko. Jest wygodny dla takiego malucha i ma dodatkowo zabezpieczone pasy na ramiona. Zapytałam Marysię, czy taki tornister jej się podoba i od razu go przymierzyła. Powiedziała, że jest ładny i chciałaby taki nosić do szkoły. Nie miałam pojęcia ile kosztuje ten tornister herlitz, ponieważ nie było żadnej ceny a czytnik również nie potrafił jej wskazać. Podeszłam z tornistrem do działu obsługi. To był ostatni egzemplarz i zależało mi, by go kupić. Pracownik bardzo szybko mi pomógł i w ciągu kilku minut dostałam kod na ten tornister. Mam go przedstawić przy kasie. Ku mojemu zaskoczeniu tornister herlitz był niedrogi i dzięki temu mogłam kupić córce jakąś zabawkę. Ona często dostaje zabawki, ponieważ jest grzeczną dziewczynką. Pierwszego dnia szkoły chciała założyć swój nowy tornister, ale wyjaśniłam jej, że zajęć nie będzie i jest jej tego dnia niepotrzebny. Zrozumiała to bez problemu.

Córka nosi swój tornister z dumą i ciągle powtarza, że uwielbia chodzić do szkoły. Poznała dużo koleżanek, z którymi bardzo dobrze się dogaduje. Na razie nie dostaje ocen, ponieważ wystawiane są opinie, ale na zebraniu wychowawczyni ją pochwaliła.