Założyłem firmę transportową

Przez dwanaście lat pracowałem jako kurier i spędziłem za kółkiem mnóstwo czasu. Uwielbiałem tę robotę, ale zarobki mi znacznie spadły i postanowiłem się zwolnić z pracy. Wpadłem na pomysł, żeby założyć własną firmę i zabrałem się do działania.

W mojej firmie transportowej zatrudniam dobrych kierowców

firma transportowa rzeszówZnam wielu dobrych chłopaków z branży i nawet wiem kto chętnie podejmie u mnie pracę, dlatego o załogę nie musiałem się obawiać. Moja firma transportowa rzeszów została zarejestrowana i odezwałem się do chłopaków. Zatrudniłem samych dobrych kierowców i zakupiłem używane samochody dostawcze. Na początek pięć wystarczy a później jak wszystko się rozwinie to kupię więcej. Sam zabrałem się za poszukiwanie klientów do współpracy. Moja firma transportowa rzeszów oferuje bardzo szeroki zakres i dostarczam towary na terenie całego kraju co na pewno wzbudzi zainteresowanie. Jako kurier poznałem wielu właścicieli firm, do których postanowiłem się odezwać i zaoferować ofertę. Podpisałem nawet trzy umowy stałej współpracy. Od tego czasu minęło już sporo czasu i na dzień dzisiejszy firma transportowa rzeszów, którą prowadzę ma ustabilizowaną pozycję na rynku. Chłopcy zarabiają sporo i są usatysfakcjonowani co ma odzwierciedlenie w ich pracy, ponieważ bardzo się starają. Planuję niebawem zakupić jeszcze trzy samochody dostawcze i przyjąć więcej ludzi do pracy. Póki co jest w porządku, ale zleceń mi przybywa. Nie chcę z niczego rezygnować, dlatego taka inwestycja jest jak najbardziej wymagana. 

Wyobraźcie sobie, że rozważam oferowanie usług transportowych również za granicę. Dostałem wiele zapytań w tej kwestii i doszedłem do wniosku, że warto temat ruszyć. Muszę tylko znaleźć ludzi, którzy będą chcieli brać takie kursy a będzie ich sporo.