Wybierając dobry sklep warto zwrócić uwagę na Lunderland

 

Jakość karm dla psów i kotów dostępnych na rynku to trudny temat. Wiele z nich nie spełnia oczekiwań opiekunów zwierząt. Wątpliwości dotyczą zarówno składu karm, jak i jakości składników, które zawierają. Przepisy w niewielkim stopniu regulują to co w takich karmach może się znaleźć, dlatego zakup naprawdę dobrej i wartościowej dla zdrowia zwierząt karmy jest prawdziwym wyzwaniem.

Lunderland jest jednym z lepszych sklepów

lunderland - sklepOczywiście istnieje alternatywa w postaci samodzielnego przygotowywania posiłków dla psów i kotów, ale jak się można domyślać, jest to kłopotliwe i jak każde rozwiązanie ma to swoje wady. Nie mówiąc już o tym, że zwierzęta przyzwyczajone od małego do smaku popularnych karm gardzą innym pokarmem, które nie zawiera znanych im substancji zapachowych czy smakowych. Jeśli jednak chcemy wprowadzić zwierzętom zdrowsze produkty do codziennego menu, to na uwagę zasługują produkty marki Lunderland. Produkty te mogą stanowić dodatek do codziennego żywienia, mogą też być podstawą do samodzielnego przygotowywania posiłków. W Lunderland – sklep można znaleźć wartościowe, naturalne i ekologiczne produkty, których spożywanie z pewnością będzie korzystne dla zdrowia i kondycji zwierzątek. Produkty te dostarczają właściwą ilość białka i tłuszczu, nie mają dodatków sztucznych barwników, aromatów, konserwantów, wypełniaczy. Są one łatwo trawione i w pełni odpowiadają potrzebom żywieniowym zwierząt domowych.

Co ważne, produkty te sprawdzają się w diecie psów i kotów cierpiących na alergie pokarmowe bądź nietolerancję pokarmową. Stanowią też doskonałe uzupełnienie diety BARF, która jest ostatnio coraz bardziej popularna. Dlatego właśnie polecamy właścicielom psów i kotów zapoznanie się z produktami tej marki, które są już dostępne w sprzedaży w Polsce.