Systemy rent a car

Zastanawiałem się, jak to będzie samodzielnie prowadzić wypożyczalnię samochodów osobowych, ale taką wiecie, niecodzienną. Chciałem bowiem, żeby nie prowadzić wynajmu w stacjonarnym punkcie, a raczej prowadzić coś, co jest o wiele bardziej elastyczne dla klientów.

Niecodziennie spotykane wypożyczalnie

Rent a car gdansk

Dzięki temu, że znałem się nieco na zagadnieniach z informatyki dobrze wiedziałem, że wdrożenie systemu rent a car, który pozwoli na wynajmowanie samochodów z dowolnego miejsca w mieście może przynieść mi wielu zainteresowanych klientów. Polegało to u mnie na tym, że klienci przy pomocy aplikacji mobilnej w telefonie komórkowym szukali odpowiedniego dla siebie pojazdu, który zlokalizowany był jak najbliżej ich. Dzięki temu mogli samodzielnie wybrać pojazd, który będzie jak najbliżej. Dodatkowo wszystkie nasze samochody były zawsze utrzymane w bardzo dobrej jakości. Z tego, co widzieliśmy żadna inna firma nie prowadzi czegoś takiego, jak rent a car gdansk. Mogliśmy więc wybić się na tle konkurencji oraz sprawić, że będzie o wiele bardziej interesujące wynajmowanie takich samochodów przez naszych klientów. Dosłownie przy pomocy aplikacji mobilnej klienci mogli jednocześnie wybierać samochody z naszej oferty, sprawdzać, gdzie obecnie się znajdują, a także podpisywać niezbędne dokumenty, które zawsze jednak są wymagane dla naszego i dla klientów bezpieczeństwa.

Rent a car gdańsk jest nowoczesnym rozwiązaniem, które na pewno będzie docierało do każdego, kto ceni sobie wolność i dowolność w wyborze odpowiedniego samochodu. Nasze zaprojektowane systemy informatyczne co ważniejsze były bardzo intuicyjne, dzięki czemu każdy mógł bez przeszkód wynająć samochód dokładnie wtedy, kiedy go potrzebował. Płacił jedynie za czas wynajmu auta, co dla wielu było zaletą.