Gadżety w naszej kuchni w co zainwestować?

Gadżety w kuchni – jak wiemy przebywa ich coraz więcej. Niektóre są bardziej praktyczne inne mniej, lecz ciągle idziemy pod tym względem Na Internecie pojawia się wiele nowości. Nowości zaczęły się pojawiać już od jakiegoś czasu i do przodu.

Śmieszne gadżety do kuchni

śmieszne fartuchy kuchennePrzeglądając strony internetowe natrafiłam na kilka ciekawych rzeczy do naszej kuchni, które nie dość, że bywają praktyczne, to jeszcze wnoszą trochę humoru. Fartuchy to jedna z rzeczy, które się przydają prawie każdej kucharce, dlatego znalazłam śmieszne fartuchy kuchenne. Fartuchy często są z napisami, bądź jakimś innym nadrukiem w wersji graficznej. Moją uwagę przykuł fartuch w komplecie z rękawicą kuchenna z napisem „Ręce precz od mojej kiełbaski” ze zdjęciem parującej kiełbasy.  Innym gadżetem dość dziwnym na jaki natrafiłam i raczej mniej praktyczny od fartucha jest prosiaczek do lodówki. Wkłada się świnkę do lodówki, ma ona czujnik światła, i chrumka za każdym razem kiedy otworzymy lodówkę, innymi słowy informuje naszą rodzinę czy domowników o każdej próbie naszego nocnego podjadania. Innym przedmiotem jest minutnik w kształcie jakiegoś zwierzaka np. sowy. Kiedy ustawimy minutnik głowa sowy podczas odliczania czasu okręca się dookoła. Kiedy gotujemy jajka, ustawiamy sowę a ona po upływie czasu nas powiadomi głośnym dzwonieniem. Moim zdaniem dla uzyskania lepszego efektu sowa powinna huczeć. Najbardziej dziwnym gadżetem jaki widziałam dla dzieci to łyżka, która wygląda jak zabawka super bohatera tyle, że zamiast głowy ma właśnie.. łyżkę, przydatne dla rodziców, którzy mają dzieci będące niejadkami. Dziwne ale praktyczne. Moim zdaniem z wszystkich wymienionych przeze mnie gadżetów, najbardziej praktycznym i przypadającym mi do gustu są śmieszne fartuchy kuchenne, które sama bym chętniej zakupiła. Najmniej zachęcającym dla mnie gadżetem jest niestety prosiaczek chrumkający za każdym otworzeniem lodówki. Gadżet nie dość, że nie praktyczny to do tego głośny, na baterie zwykłe paluszki które nie wytrzymają zbyt długo w zimnie to jeszcze do tego śpiący domownicy tez z czasem będą mieli go dosyć kiedy najdzie mnie chociażby ochota na sok z lodówki.

 Gadżetów jest jeszcze więcej np. klipsy do zamykania torebek w kształcie wąsów, który chroni zawartość przed wyschnięciem, przed zapachami, przed dostawaniem się drobnych owadów do środka, czy też przed wysypaniem się.  Ostatnio modne stają się deski do krojenia w kształcie zwierzątek, które są praktyczne dla rodziców którzy chcą uczyć swoje dzieci radzenia sobie w kuchni, ale i nie tylko. Każdy z nas może korzystać z takich desek