Podpisaliśmy umowę z poleconym wodzirejem

Jestem w trakcie szykowania się do bardzo ważnej uroczystości w moim życiu. Jakiś czas temu poznałam bardzo fajnego chłopaka, który poprosił mnie o rękę. Oczywiście zgodziłam się bo dobrze nam się układało i nie wyobrażałam sobie życia bez niego. Jesteśmy w trakcie załatwiania wszystkich formalności do ślubu. 

Szukam wodzireja na wesele

Wodzirej na wesele PoznańNie sądziłam, że tych wszystkich formalności jest aż tyle. Musimy załatwić idealną restaurację z dobrym jedzenie. Oczywiście najważniejsza jest także osoba, która będzie grała u nas muzykę i myślałam tez o wodzireju. Może w dzisiejszych czasach Wodzirej na wesele Poznań nie jest często wybierany przez młode osoby jednak moja rodzina jest tradycyjna i na weselach mamy wodzireja, który zajmuje się prowadzeniem całej uroczystości. Mój narzeczony chętnie pomaga mi we wszystkich zadaniach. Mamy podobny gust i nie kłócimy się o żadne kwestie. Wodzireja i zespół muzyczny poleciła nam koleżanka, która niedawno miała sama wesele. Rzeczywiście jej ekipa była idealna. Każdy z gości świetnie się bawił. Ja sama wybawiłam się za wszystkie czasy i wodzirej, który prowadził całą imprezę był moim zdaniem genialny. Można powiedzieć, ze wodzirej ma dar i idealnie sprawdza się w swojej roli. Rozśmiesza gości a jego żarty i konkursy są trafione. Postanowiłam wziąć namiary i zadzwonić żeby podpytać się o termin na przyszły rok. Tak się mówi niby rok to dużo czasu a przekonaliśmy się już szukając fotografa i kamerzysty, że wcale to nie jest takie proste. Wielu dobrych fachowców w branży ma już zamówione terminy nawet na dwa lata w przód.

Wodzirej a także zespół ma być dostępny w potrzebnym terminie. Umówiliśmy się na konkretną cenę i podpisaliśmy już nawet umowę. Nasze rozmowy przebiegały w miłej atmosferze. Ekipa zrobiła na nas dobre wrażenie i na pewno będziemy ich polecać.