Dostawa rękawic nitrylowych

Zajmujemy się wyposażeniem nie tylko szpitali czy placówek medycznych. Od niedawna współpracujemy z rożnymi firmami, które zamawiają od nas produkty. Wszystkie nasze artykuły, które sprzedajemy naszym klientom  pochodzą od jednego sprawdzonego producenta.

Spory zapas rękawic nitrylowych na magazynie

rękawice nitrylowe czarneOsobiście odpowiadam za stan magazynowy i muszę mieć wszystko pod kontrolą. Co piątek sprawdzam artykuły i jak czegoś brakuje to składam zamówienie. W zeszły piątek przechadzając się po magazynie zauważyłem, że skończyły się rękawice nitrylowe czarne co było dla mnie sporym zaskoczeniem, ponieważ ostatnio zamówiłem sporą ich ilość. Zacząłem sprawdzać dokumenty i wszystko stało się jasne. Mikołaj, który sprzedał klientowi znaczną część rękawic z magazynu nie rozliczył dokumentów i dlatego miałem nieprawdziwe informacje. Po rozmowie z nim postanowiłem złożyć zamówienie, ażeby rękawice nitrylowe czarne jak najprędzej znalazły się na naszym magazynie. Ostatnio mamy spore zamówienia na ten produkt i zdecydowałem zamówić znacznie większą ilość niż poprzednio. Producent jak zawsze zadziałał błyskawicznie i zamówione rękawice dotarły do mnie po dwóch dniach. Mimo, iż zamówienie składałem indywidualnie tyko na ten produkt to nie było żadnego problemu. Później sprawdziłem resztę asortymentu na magazynie i spisałem wszystko do zbiorowego zamówienia, które zamierzałem złożyć innego dnia. Rękawice osobiście umieściłem na regałach a dane wprowadziłem do systemu i był porządek.

Mikołaj więcej nie zapomniał o wprowadzeniu zamówienia i taka sytuacja się nie powtórzyła. Ostatnio też pojawiło się sporo nowych produktów i musieliśmy wynająć dodatkową halę, ponieważ już nie mieliśmy miejsca. Właściciel hal dał nam bardzo korzystne warunki wynajmu.