Zaprzyjaźniona drukarnia Druk 24 w moim mieście

Za niecałe sześć miesięcy zostanę żoną, ale przecież małżeństwa nie zawiera się od tak. Drogę do ślubu i wesela poprzedza szereg przygotowań, które dla niektórych mogą być spełnieniem marzeń a dla innych wręcz przeciwnie – stresem i przykrymi czynnościami, jakie należy wykonać.

Ekspresowe drukowanie zaproszeń

druk 24Dlatego wiele osób do organizacji swojego ślubu i wesela wynajmuje pobocznych organizatorów, którzy na wszystko spojrzą z nieco innej perspektywy oraz z doświadczeniem. Ja tego nie potrzebuję, gdyż w sprawach organizacyjnych, jak mówi zawsze mój przyszły mąż jestem niezastąpiona. Dlatego jednym z ważniejszych aspektów, jakim postanowiłam zająć się na samym początku przygotowań były zaproszenia ślubne. Projekt i realizację powierzyłam zaprzyjaźnionej drukarni Druk 24 z mojego miasta i o nic nie musiałam się martwić. Jak sama nazwa ich drukarni wskazuje, wszelkie zlecenia niezależnie od rodzaju wykonują w dwadzieścia cztery godziny. W swoich fachu są niezastąpieni. Jak wygląda oddanie zlecenia na wydrukowanie czegoś w tejże drukarni? Nie ma w tym nic skomplikowanego. Pokazałam jedynie im przykładowe projekty, powiedziałam, jaki jest nasz motyw przewodni wesela oraz wskazałam format, jak i czcionki, które mi i mojemu narzeczonemu się podobały. Oczywiście podesłałam im tekst zaproszenia oraz wszelkie informacje dotyczące ceremonii i położenia sali weselnej. Dobę później dostałam od Druk 24 telefon z wiadomością, że nasze ślubne zaproszenia będą do odbioru popołudniu.

Nie mogłam się doczekać, aby mieć je już u siebie w domu i zacząć wypisywać, że punkt dwunasta w południe stawiłam się pod drzwiami drukarni. To, jak wyglądało moje zamówienie przeszło wszelkie nasze oczekiwania. Zaproszenia były przepiękne, a druk bez jakiejkolwiek skazy. Czcionka była elegancka i przede wszystkim czytelna.