Zestaw słodkości w koszu

 

Od kilkunastu lat prowadzę z dużymi sukcesami firmę produkującą ręcznie robione praliny z wysokiej jakości czekolady. Na początku był tylko pomysł i raczej nic nie wskazywało na to, że całe przedsięwzięcie aż tak szybko się rozwinie. Na ten moment zatrudniam niecałe trzydzieści osób, a to dopiero początek. Dbam też o to, aby pracownicy mieli jak najlepsze warunki. Na przykład teraz przed świętami zaplanowałam kilka niespodzianek.

Kosz z czekoladkami pod choinkę

kosze prezentowe na świętaW dzisiejszych czasach poprowadzenie firmy, która nie zbankrutuje po pierwszych kilku latach działania, jest sporym wyczynem. Dlatego też jestem niezwykle dumna z faktu, że mi się ta sztuka udała. Od kilkunastu już lat moje przedsiębiorstwo produkujące wysokiej jakości praliny rozwijam się bardzo dobrze. Jedną z przyczyn jest to, że mocno dbam o swoich pracowników, nie tylko pod kątem godziwych wypłat, ale też tworząc im odpowiednią atmosferę. Na przykład teraz mamy okres przedświąteczny i urządzam po raz kolejny wigilię pracowniczą, w której osobiście wezmę udział. Poza bonusami finansowymi moi pracownicy dostaną też kosze prezentowe na święta, w których znajdą się produkowane przez nas czekoladki w najróżniszjszych wersjach. Uznałam, że sama skomponuje zestawy i zapakuje w celofan przy pomocy męża i dzieci. Każdy więc otrzyma oryginalny kosz, dedykowany specjalnie jemu. każdy kosz jest dość sporych rozmiarów, więc zmieściło się w nich dużo słodkości. Osobom, które mają dzieci, dodatkowo dorzuciłam niewielkie maskotki.

W skutecznym prowadzeniu firmy ważnych jest kilka czynników. Jednym z nich jest odpowiednie podejście do pracownika. Ja traktuje osoby przez siebie zatrudnione w taki sposób, w jaki sama chciałabym być traktowana. Na przykład na święta każdy z nich dostanie ode mnie wielkich kosz ze słodyczami.