Wózki Bebetto w komplecie 3w1

Niektórzy rodzice używają wózka jako miejsce do usypiania dziecka, gdyż maluch lubi kołysanie w trakcie jazdy. Jeżeli do gondoli włożymy dodatkowo kokon, który go ciasno otuli, to maluszek poczuje się jak w brzuszku mamy i bez problemu zaśnie. Jednak główne przeznaczenie wózka jest inne.

Co zawiera wózek Vulcano 3w1?

bebetto vulcano 3w1Kupując wózek dla dziecka, możemy kupować tylko to, co jest nam w danej chwili najbardziej potrzebne, albo od razu cały komplet, który będzie nam służył aż dziecko wyrośnie. Nabywając oddzielnie każdą część musimy mieć na uwadze, czy wszystkie elementy mają takie same zapięcia i czy będą do siebie pasować. W przypadku zakupu całego kompletu Bebetto Vulcano 3w1 takiego problemu mieć nie będziemy. Każda z trzech części posiada takie same, uniwersalne zapięcia i pasuje na jeden stelaż. Komplet składa się z gondoli, spacerówki i fotelika do przewożenia dziecka w samochodzie. Gondola jest dostępna w dwóch rozmiarach, mniejszym i większym, oraz w wielu wariantach kolorystycznych. Posiada ona wbudowany system wentylacji, wywietrzniki w budce wózka, oraz podnoszony zagłówek. Spacerówka to wersja dla starszych dzieci, które już potrafią samodzielnie siedzieć, a nawet chodzić. Jej budka jest nieco większa od poprzedniej wersji i można nią zakryć niemalże całe dziecko. Doskonale chroni malucha przed promieniami słonecznymi i deszczem. Ostatnim elementem wózka Bebetto jest wymagany przez prawo fotelik samochodowy z homologacją i koniecznymi certyfikatami bezpieczeństwa.

Cena wózka Vulcano 3w1 jest przystępna dla większości rodziców, dlatego też jest on najczęściej wybierany. Po złożeniu wózka, nie zajmuje on dużo miejsca i można go łatwo schować. Lekki stelaż ułatwia prowadzenie, a duże pompowane koła świetnie się sprawdzają na miejskich podłożach.